"Динамо" та "Шахтар" не змогли визначити переможця в Києві

На останній хвилині Денис Бойко відбив пенальті від Жуніора Мораєса.

Центральний матч 25-го туру української Прем’єр-ліги, в якому київське "Динамо" приймало донецький "Шахтар" на НСК "Олімпійський", завершився безгольовою нічиєю - 0:0.

Традиційно для "українського класичного" дербі у грі було багато боротьби та зіткнень, а от небезпечних моментів біля воріт обох команд - обмаль.

У першому таймі найкращий шанс відкрити рахунок мав Тайсон. На 30-й хвилині бразилець потужно пробив зі штрафного, прошивши стінку з футболістів "Динамо", але мінімальний рикошет допоміг Денису Бойку забрати м’яч до рук.

Динамо - Шахтар
shakhtar.com/ua/

Перед свистком на перерву потенційно небезпечний момент створив новачок киян Карлос Де Пена. Півзахисник "біло-синіх" прострілив до штрафного донеччан, але Миколі Шапаренку не вистачило лічених сантиметрів, щоб виграти боротьбу у Хочолави.

У другій половині зустрічі команди поперемінно володіли м’ячем, активно заробляли жовті картки, але розпечатати ворота одна одної так і не зуміли.

Супердраматичною видалася кінцівка матчу. На 90+3 хвилині головний арбітр Віталій Романов призначив пенальті у ворота "Динамо" за фол Микити Бурди проти Дентіньйо. До 11-метрової позначки підійшов екс-футболіст киян Жуніор Мораєс, але його удар потягнув в ефектному стрибку Денис Бойко, врятувавши для столичного клубу нічию.

На жаль, не обійшлося у матчі без травм. Один з лідерів киян Беньямін Вербич пошкодив гомілкостоп на 73-й хвилині і був замінений на Назарія Русина. У "Шахтаря" через травму поєдинок не дограв Тарас Степаненко. На 77-й хвилині опорного хава "гірників", який пошкодив коліно у боротьбі з Русиним, замінив Дентіньйо.

Після виїзної нічиєї з прямим конкурентом у боротьбі за чемпіонство "Шахтар" зберіг 7-очкову перевагу над "Динамо" в турнірній таблиці. У підопічних Паулу Фонсеки 64 пункти, тоді як у команди Олександра Хацкевича - 57.

Наступного разу "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться в рамках 30-го туру УПЛ. Цей поєдинок відбудеться 22 травня в Харкові.