"Динамо" у драматичному матчі перемогло "Шахтар" і вийшло до чвертьфіналу Кубка України

Київський клуб в овертаймі вибив принципового суперника з розіграшу турніру.

Київське "Динамо" стало останнім чвертьфіналістом Кубка України з футболу-2019/20.

У поєдинку 1/8 фіналу підопічні Олексія Михайличенка в Києві перемогли свого одвічного суперника, донецький "Шахтар", з рахунком 2:1.

Кияни повели у зустрічі на 22-й хвилині завдяки голу капітана Сергія Сидорчука. Півзахисник "біло-синіх" неймовірно красивим ударом закрутив м’яч під праву стійку воріт "гірників" - Андрій Пятов навіть не поворухнувся.

Відео Динамо - Шахтар - 1:0. Відео голу Сидорчука

Кубок України 2019/2020. 1/8 фіналу. Динамо - Шахтар - 1:0. Відео голу Сидорчука на 22 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 1:0. Відео голу Сидорчука

Традиційно для українського Класичного, у матчі було багато зіткнень та жорсткої чоловічої боротьби. На 32-й хвилині навіть пролилася кров - захисник киян Денис Попов відмахнувся від Ісмаїлі. Бразилець довго лежав на газоні та потребував допомоги лікарів, але головний арбітр вирішив ніяк не карати оборонця "Динамо" за цей вчинок.

Відео Динамо - Шахтар. Відмашка Попова, Ісмаїлі в крові

Кубок України 2019/2020. 1/8 фіналу. Динамо - Шахтар - 1:0.

Динамо - Шахтар. Відмашка Попова, Ісмаїлі в крові

На 76-й хвилині зіткнулися головами Сидорчук та Степаненко, Тарас отримав розсічення, але мужньо продовжив матч із забинтованою головою.

За три хвилини до кінця основного часу Степаненко втратив прекрасну нагоду зрівняти рахунок. Хавбек виграв другий поверх у Шабанова та пробив головою - Бущан на стрічці воріт надійно зафіксував м'яч у своїх руках.

Проте, це був ще далеко не кінець. На 89-й хвилині півзахисник "Динамо" Володимир Шепелєв зірвав небезпечний прохід Тайсона ударом ззаду по ногах. Арбітр розцінив, що цей фол тягнув на червону картку і вилучив динамівця з поля.

Відео Динамо - Шахтар – 1:0. Відео вилучення Шепелєва

КУ 2019/2020. 1/8 фіналу. На 89 хвилині матчу Шепелєв отримав червону картку та був вилучений з поля.

Динамо - Шахтар – 1:0. Відео вилучення Шепелєва

Донецький клуб скористався чисельною більшістю і в компенсований час перевів матч до овертаймів. Рятівником "гірників" став Стапаненко - з-за меж штрафного Тарас направив м'яч у лівий кут воріт. Бущан зреагував на цей постріл, але не зміг відбити його належним чином.

Відео Динамо - Шахтар - 1:1. Відео голу Степаненка

Кубок України 2019/2020. 1/8 фіналу. Динамо - Шахтар - 1:1. Відео голу Степаненка на 90+2 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 1:1. Відео голу Степаненка

На початку першого екстра-тайму рефері урівняв склади команд - Степаненко рукою прихопив Вербича та отримав другий "гірчичник".

Відео Динамо - Шахтар – 1:1. Відео вилучення Степаненка

КУ 2019/2020. 1/8 фіналу. На 94 хвилині матчу Степаненко отримав другу жовту картку, яка стала червоною, та був вилучений з поля.

Динамо - Шахтар – 1:1. Відео вилучення Степаненка

Граючи десять на десять, суперники обмінювалися небезпечними атаками. І все ж, перемога дісталася "Динамо". На п'ятій хвилині другого овертайму Денис Попов після чудової подачі Де Пени з кутового розстріляв Пятова потужним ударом головою з близької відстані.

Відео Динамо - Шахтар - 2:1. Відео голу Попова

Кубок України 2019/2020. 1/8 фіналу. Динамо - Шахтар - 2:1. Відео голу Попова на 109 хвилині матчу.

Динамо - Шахтар - 2:1. Відео голу Попова

Окрім "Динамо", до чвертьфіналу Кубка України вийшли: "Ворскла", "Інгулець", "Минай", "Десна", "Маріуполь", "Альянс", "Олександрія".

Жеребкування чвертьфінальної стадії відбудеться у грудні, а матчі - у березні 2020 року.