"Динамо" у вольовому стилі виграло останній домашній матч сезону

"Біло-сині" вирішили долю протистояння на свою користь за шість хвилин.

Київське "Динамо" в рамках 31 туру української Прем'єр-ліги мінімально здолало на своєму полі "Львів" із рахунком 2:1.

Зазначимо, що першими відкрили рахунок у цій грі гості - Луїш Тавареш на 17 хвилині пробив голкіпера столичної команди Георгія Бущана з гострого кута, вивівши таким чином свою команду вперед.

ВідеоДинамо - Львів - 0:1. Відео голу Альваро

Чемпіонат України 2018/2019. 31 тур. Динамо - Львів - 0:1. Відео голу Альваро на 17 хвилині матчу.

Динамо - Львів - 0:1. Відео голу Альваро

Господарі не могли з різних причин розраховувати в цій дуелі одразу на 13 виконавців, а на 29 хвилині травму отримав ще й лівий захисник Сідклей, якого замінив Віталій Миколенко. Цікаво, що цей юний оборонець зовсім нещодавно отримав травму та, як наслідок, не поїхав зі збірною України U-20 на Чемпіонат світу.

Львів'яни були попереду аж до 78 хвилини. Саме в цей момент форвард "Динамо" Артем Бєсєдін замкнув навіс з флангу від Карлоса Де Пени, відновивши паритет у протистоянні.

ВідеоДинамо - Львів - 1:1. Відео голу Бєсєдіна

Чемпіонат України 2018/2019. 31 тур. Динамо - Львів - 1:1. Відео голу Бєсєдіна на 78 хвилині матчу.

Динамо - Львів - 1:1. Відео голу Бєсєдіна

Переможний гол підопічні Олександра Хацкевича провели за шість хвилин. Микита Бурда вколотив ігровий знаряд точно за призначенням після подачі з кутового від усе того ж таки Де Пени.

ВідеоДинамо - Львів - 2:1. Відео голу Бурди

Чемпіонат України 2018/2019. 31 тур. Динамо - Львів - 2:1. Відео голу Бурди на 86 хвилині матчу.

Динамо - Львів - 2:1. Відео голу Бурди

Зазначимо, що "біло-сині" вийшли на цю гру в новій формі. В ній "Динамо" проведе весь наступний сезон.

Після цієї перемоги кияни набрали 69 очок. Що стосується "Львова", то вони залишились з 34 балами на шостій позиції.