"Динамо" в меншості розгромило "Львів", Шапаренко та Попов забили дебютні голи

"Біло-сині" повернулися на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Київське "Динамо" в рамках 13-го туру української Прем'єр-ліги впевнено перемогло вдома "Львів" із рахунком 4:0.

Зазначимо, що перші два голи в цій зустрічі підопічні Олексія Михайличенка провели в першому таймі. Вивів уперед "біло-синіх" Микола Шапаренко, який на 11 хвилині вдало замкнув навіс головою у виконанні Віталія Миколенка. Для Шапаренка це взяття воріт стало першим цього сезону.

Відео Динамо – Львів - 1:0. Відео голу Шапаренка

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Динамо – Львів - 1:0. Відео голу Шапаренка на 11 хвилині матчу.

Динамо – Львів - 1:0. Відео голу Шапаренка

Вдруге відзначитися у сітці воріт голкіпера гостей Богдана Сарнавського столичній команді вдалося на 30 хвилині - Віктор Циганков реалізував пенальті, який "привіз" Владислав Приймак.

Відео Динамо – Львів - 2:0. Відео реалізованого пенальті Циганкова

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Динамо – Львів - 2:0. Відео реалізованого пенальті Циганкова на 30 хвилині матчу.

Динамо – Львів - 2:0. Відео реалізованого пенальті Циганкова

За шість хвилин "Динамо" залишилося вдесятьох - друге попередження отримав Сергій Сидорчук. Таким чином, він не зможе допомогти партнерам по команді в наступному турі внутрішньої першості проти донецького "Шахтаря".

Відео Динамо – Львів - 2:0 Відео вилучення Сидорчука

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Динамо – Львів - 2:0 Відео вилучення Сидорчука на 36 хвилині матчу.

Динамо – Львів - 2:0 Відео вилучення Сидорчука

Попри гру в більшості, "Львів" не зумів скористатися чисельною перевагою та бодай раз засмутити Георгія Бущана. Більш того, вони самі ще двічі пропустили - Артем Бєсєдін на 82 хвилині добив м'яч у порожні ворота після сейву Сарнавського, який відбив удар у виконанні Циганкова.

Відео Динамо – Львів - 3:0. Відео голу Бєсєдіна

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Динамо – Львів - 3:0. Відео голу Бєсєдіна на 82 хвилині матчу.

Динамо – Львів - 3:0. Відео голу Бєсєдіна

Крапку в матчі поставив захисник "Динамо" Денис Попов, який на першій компенсованій до основного часу хвилині швидше за всіх зорієнтувався в чужому штрафному та точно пробив по воротах. Для юного оборонця цей гол став дебютним у футболці киян в рамках внутрішньої першості.

Відео Динамо – Львів - 4:0. Відео голу Попова

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Динамо – Львів - 4:0. Відео голу Попова на 90+1 хвилині матчу.

Динамо – Львів - 4:0. Відео голу Попова

Як наслідок, "Динамо" здобуло чергові три бали до своєї скарбнички та повернулося на друге місце в турнірній таблиці УПЛ. Що стосується "городян", то вони залишилися з вісьмома очками на останній, 12-й, позиції.