"Динамо" вдома пропустило п'ять "сухих" голів від "Челсі" та припинило боротьбу в Лізі Європи

Хет-трик на рахунку Жиру.

Київське "Динамо" в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи зазнало розгромної поразки в рідних стінах від лондонського "Челсі" з рахунком 0:5.

Зазначимо, що хет-триком у складі команди Маурісіо Саррі відзначився французький форвард - Олів'є Жиру. Його голи були забиті на 5, 33 та 59 хвилинах. Ще по одному м'ячу на свій рахунок записали Маркос Алонсо (45+1) та Каллум Хадсон-Одої (78).

Динамо - Челсі

Найреальнішу нагоду відзначитися в сітці воріт "синіх" втратив Сергій Сидорчук. На 51 хвилині півзахисник "Динамо" пробив у стійку воріт з близької відстані. Окрім того, кияни цілих два рази відправляли ігровий знаряд за призначенням, але робили це з положення поза грою. В обох епізодах відзначився Денис Гармаш, який в цій зустрічі виконував роль центрального форварда.

Що стосується гостей, то вони теж втратили декілька чудових можливостей. На 62 хвилині Бойко якимось дивом перевів м'яч у поперечину після удару зі штрафного від Маркоса Алонсо. Пізніше цей захисник ще раз пробив зі стандартного положення, але цього разу м'яч пролетів поруч з каркасом воріт. Також ще мінімум двічі міг забивати автор хет-трику Жиру. Утім, це не завадило "Челсі" знову розбити "Динамо" та спокійно пройти до чвертьфіналу другого за престижністю клубного турніру Європи.

Нагадаємо, що перша дуель в Англії завершилася з рахунком 3:0 на користь "аристократів". Таким чином, двоматчеве протистояння "Динамо" - "Челсі" завершилася з загальним рахунком 8:0 на користь лондонців.