Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Динамо" всебічно допомагатиме розслідуванню скандалу з Тайсоном у матчі з "Шахтарем"

Клуб співпрацюватиме з правоохоронними огранами.

Київське "Динамо" оприлюднило офіційну заяву щодо скандальної ситуації під час матчу проти "Шахтаря" у Харкові.

Гру було зупинено через расизм у бік Тайсона - саме так пояснювали під час трансляції гри. Поки що невідомо, чи справді були прояви расизму з боку фанатів "Динамо". Тайсон відповів їм непристойним жестом, за що отримав червону картку.

тайсон фак

"Поділяючи занепокоєність наших донецьких колег у питаннях щодо дотримання норм людської моралі на спортивних аренах, вважаємо поспішним твердження про заздалегідь визначену провину вболівальників, в той час коли розслідування обставин цієї справи ще навіть не розпочалось.

З’ясування факту події, визначення ролі та можливої провини її учасників є виключною прерогативою органів досудового розслідування. Ми з нетерпінням чекаємо початку слідства, готові всебічно допомагати у ньому та, у разі доведення провини, будемо вживати усіх можливих заходів для подальшої ізоляції даних осіб не лише від футболу, а і від суспільства. Очікуємо на оприлюднення фото- та відеоматеріалів, які могли би пролити світло на усі обставини інциденту", - йдеться у заяві київського клубу.

Також "Динамо" нагадало про те, що своїми діями та вчинками клуб неодноразово наголошував на відданості принципам fair play, загальнолюдським цінностям. 

Нагадаємо, "Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 1:0.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції