"Динамо" завдяки дублю Бєсєдіна здолало "Олімпік" в УПЛ, Миколенко отримав травму

"Біло-сині" скоротили відставання від "Шахтаря".

Київське "Динамо" в рамках 16-го туру Чемпіонату України впевнено перемогло донецький "Олімпік" із рахунком 3:1.

Підопічні Олексія Михайличенка відкрили рахунок на 37 хвилині - Артем Бєсєдін ідеально замкнув головою подачу зліва від Карлоса Де Пени.

Не встигли "біло-сині" зрадіти, як донеччани за хвилину відновили паритет. Шахаб Захеді пронісся правим флангом та з близької відстані пробив голкіпера киян точним ударом у ближній кут.

Зазначимо, що ще в першій половині протистояння травму отримав лівий оборонець "Динамо" - Віталій Миколенко. За інформацією офіційного сайту клубу, у 20-річного захисника пошкодження задньої поверхні стегна. Щодо відновлення та термінів повернення на поле, то це стане відомо після проходження медобстеження. Його замінив Томаш Кендзьора.

У другому таймі "Динамо" тривалий час не могло пробити воротаря номінальних господарів (матч відбувався в Києві, прим.), поки на 79 хвилині Бєсєдін точним ударом знову не вивів свою команду вперед. Форвард з близької відстані розстріляв воротаря після пасу від Олександра Караваєва.

Шістьма хвилинами раніше "Олімпік" залишився вдесятьох - пряму червону картку отримав Андрій Кравчук. 20-річний півзахисник грубо зіграв у центрі поля проти все того Караваєва за що, в підсумку, й побачив перед собою червоне світло.

Добив "Олімпік" Карлос Де Пена. Уругваєць вдало зіграв на випередженні після прострілу Володимира Шепєлєва та точним ударом поставив крапку.

Таким чином, розібравшись з донеччанами, "Динамо" набрало 33 очки та скоротило відставання в турнірній таблиці від "Шахтаря", який оступився в цьому турі. Що стосується "Олімпіка", то вони залишилися з 18 балами на сьомій позиції.