"Динамо" зіграло внічию з "Копенгагеном" у Лізі Європи, Циганков не забив пенальті

Команди продовжили йти з однаковою кількістю очок.

Київське "Динамо" в рамках 4-го туру групової стадії Ліги Європи розписало результативну нічию на виїзді проти "Копенгагена" з рахунком 1:1.

Підопічні Олексія Михайличенка пропустили вже на четвертій хвилині, коли Йенс Стаге добив м'яч у порожні ворота голкіпера "біло-синіх" після метушні в штрафному майданчику.

Кияни мали чудову можливість відновити паритет вже за десять хвилин, але Віктор Циганков не реалізував пенальті, який у свої ворота "привіз" капітан данців Зека. Він зіграв рукою під час навісу з правого флангу від Олександра Караваєва.

"Динамо" більшість часу мало ігрову та територіальну перевагу. але відзначитися в сітці воріт господарів їм вдалося лише на 70 хвилині - ексфутболіст "Копенгагена" Бен'ямін Вербіч поклав ігрове знаряддя точно в кут з лінії штрафного, поставивши таким чином крапку в цій дуелі.

Отже, поділивши очки, як й у першій грі, команди набрали по шість балів та продовжили ділити перші дві сходинки в квартеті.

• У паралельному матчі цієї групи шведський "Мальме" та швейцарський "Лугано" також не виявили сильнішого (0:0).