Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Динамо", "Зоря" і "Маріуполь" чекають на суперників. Все про жеребкування Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Жереби буде кинуто о 13:00 та 14:00.

22 липня відбудеться жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

У Лізі чемпіонів свого суперника отримає київське "Динамо". У Лізі Європи суперників дізнаються "Маріуполь" та "Зоря", яка ще має зіграти 2-й кваліфай-раунд.

"Динамо" йтиме Шляхом представників ліг, під час жеребкування кияни будуть сіяними. Потенційні суперники "біло-синіх" – несіяні команди, окрім російського "Краснодара".

 Шлях представників ліг

Сіяні

93,000 "Порту" (POR)

65,000 "Динамо" Київ (UKR)

54,500 "Базель" (SUI) / 37,000 ПСВ (NED)

44,000 "Олімпіакос" (GRE) / 33,000 "Вікторія" (CZE)

Несіяні

39,500 "Брюгге" (BEL)

34,500 "Краснодар" (RUS)

10,500 "Істанбул ББ" (TUR)

6,250 ЛАСК (AUT)

Команди, які програють на цій стадії, продовжать боротьбу на груповому етапі Ліги Європи.

Матчі відбудуться 6/7 та 13 серпня.

"Зоря" та "Маріуполь" виступатимуть Основним шляхом. "Зоря" буде сіяна у підгрупі 5, "Маріуполь" - несіяний у підгрупі 3.

Кожній команді в кожній підгрупі посіву присвоєно номер. Кулі з номерами сіяних команд будуть поміщені в одну чашу, несіяних - в іншу (в рамках однієї підгрупи).

Основний шлях

Група 1

1 "Хапоель Беер-Шева" (ISR) / 5,000 "Кайрат" (KAZ)

2 "Фейєноорд" (NED)

3 "Аполлон" Лімассол (CYP) /  "Шемрок Роверс" (IRL)

4 "Торіно" (ITA) /  "Дебрецен" (HUN)

5 "Олімпіакос" (GRE) / "Вікторія" (CZE)

6 "Аустрія" (AUT)

7  "Норчепінг" (SWE) /  "Лієпая" (LVA)

8 "Габала" (AZE) /  "Динамо" Тбілісі (GEO)

9 "Есбьєрг" (DEN) / 4,375 "Шахтар" Солігорськ (BLR)

10 "Антверпен" (BEL)
 

Група 2

1 "Брага" (POR)

2 "Стяуа" (ROU) /  "Алашкерт" (ARM)

3 "Спартак" Москва (RUS)

4 "Мольде" (NOR) /  "Чукарички" (SRB)

5 "Страсбург" (FRA) /  "Маккабі" Хайфа (ISR)

6 "Тун" (SUI)

7 "Брондбю" (DEN) / "Лехія" (POL)

8 "Млада-Болеслав" (CZE) / "Ордабаси" (KAZ)

9 "Аріс" (GRE) / АЕЛ Лімассол (CYP)

10 "Спартак" Трнава (SVK) / "Локомотив" Пловдив (BUL)
 

Група 3

1 "Вулверхемптон" (ENG) / "Крузейдерс" (NIR)

2 "Легія" (POL) / "Куопіо" (FIN)

3 "Гент" (BEL) / "Вііторул" (ROU)

4 "Мідтьюлланд" (DEN)

5 "Алкмаар" (NED) / "Хекен" (SWE)

6 АЕК "Ларнака" (CYP) / "Левскі" (BUL)

7 "Яблуниця" (CZE) / "Пюнік" (ARM)

8 "Атромітос" (GRE) / "Дунайська Стреда" (SVK)

9"Рейнджерс" (SCO) /  "Прогрес" (LUX)

10 "Маріуполь" (UKR)


Група 4

1 "Базель" (SUI) /  ПСВ (NED)

2  "Партизан" (SRB) / "Коннас-Кі" (WAL)

3 "Айнтрахт" (GER) / "Флора" (EST)

4 "Рієка" (CRO)

5 "Віторія Гімарайнш" (POR) / "Женесс Еш" (LUX)

6 "Фехервар" (HUN) / "Вадуц" (LIE)

7 "Штурм" (AUT) / "Гаугесун" (NOR)

8 "Малатьяспор" (TUR) / "Олімпія" (SVN)

9 "Абердін" (SCO) / "Чихурі" (GEO)

10 "Вентспілс" (LVA) / "Гзіра Юнайтед" (MLT)
 

Група 5

1 "Спарта" (CZE)

2 "Еспаньол" (ESP) / "Стьярнан" (ISL)

3 "Мальме" (SWE) / "Домжале" (SVN)

4 АЕК (GRE)

5 "Зоря" (UKR) / "Будучность" (MNE)

6 "Арсенал" Тула (RUS) / "Нефтчі" (AZE)

7 "Трабзонспор" (TUR)

8 "Утрехт" (NED) / "Зрінськи" (BIH)

9 "Осієк" (CRO) / ЦСКА Софія (BUL)

10 "Люцерн" (SUI) / "Клаксвік" (FRO)

11 "Бней-Ієгуда" (ISR)

12  "Університатя Крайова" (ROU) / "Гонвед" (HUN)

Матчі відбудуться 8 і 15 серпня.

Нагадаємо, що "Шахтар" зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів, "Олександрія" – Ліги Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції