Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дискваліфікований за критику форми український легкоатлет записав нове відео

Спортсмен до покарання поставився з гумором.

20-річний рівненський легкоатлет Антон Грабовський отримав бан на півроку через зневажливі відгуки про нову форму, котрі він розмістив у соцмережі. Спортсмен зауважив помилку, спонсор виготовлення екіпірування поскаржився у федерацію, а її чиновники вирішили відсторонити атлета від змагань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майка натягнута ледь не до колін, або лікті в майці – такі  фотографії Грабовський розмістив у власному Інстаграмі. Спортсмен і після дискваліфікації критикує форму. "Як мені здається, вона трохи, як плаття. І коли біжиш, вона відкатується вгору", - пояснив він. Легкоатлет спеціалізується в бігу на дистанціях півтора і три тисячі метрів, три роки тому він увійшов в десятку найкращих атлетів-юніорів світу, а цьогоріч став чемпіоном України серед молоді. Але після іронічних світлин у майці збірної, представники фірми-виробника спортивної  екіпіровки зчинили скандал. "Жарт, про який я не думав, що до такого приведе. Засняв, запостив і забув", - зізнається сам Грабовський.

Тепер забути Антону доведеться про чемпіонат Європи з кросу, який відбудеться у грудні. Федерація легкої атлетики за витівку з жовто-синьою формою відсторонила його від змагань на півроку – і це, вважає президент федерації Ігор Гоцул, ще легке покарання, адже вчинок Грабовського так образив виробника  екіпіровки, що той міг залишити без форми всю збірну. Сам спортсмен провину визнав, хоча з рішенням федерації не згоден. Найближчі півроку хлопець тренуватиметься в звичайному режимі. Днями, вже після  дискваліфікації, молодий атлет записав новий блог: знов згадав свою майку та посміявся з тих, хто його від змагань відсторонив. "Сподіваюся, в цьому відео я нічого не порушив? Все нормально? Ладно, немає значення", - сказав він.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

ВідеоЛегкоатлета Антона Грабовського дискваліфікували за критику форми збірної в соцмережі

Скандал у федерації легкої атлетики України. Спортсмена Антона Грабовського на півроку відсторонили від змагань за критику форми. Легкоатлет виклав у соцмережі кілька світлин, на яких іронізує з якості спортивної майки і неправильно підписує назву фірми-спонсора, яка виробила цю форму. Фірма поскаржилась у Федерацію, а спортивні чиновники легкоатлета дискваліфікували. 

Легкоатлета Антона Грабовського дискваліфікували за критику форми збірної в соцмережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції