Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дніпро-1" домовився про оренду двох чемпіонів світу з "Динамо" - Михайленко

Фахівець також розповів про перспективи юних зірок вийти на європейський рівень.

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко в інтерв’ю ТСН Проспорт прокоментував тріумф збірної України U-20 на Чемпіонаті світу та розповів, що Владислав Супряга та Сергій Булеца перейдуть до новачка УПЛ.

- Чи очікували такого досягнення збірної України на Чемпіонаті світу?

- Результат, звісно, тріумфальний. Ніхто не очікував такого успіху, це велика сенсація. Збірна України точно не була фаворитом. Щодо мене, то я сподівався, що збірна України вийде з групи, але такий успіх - це велика несподіванка.

- Хто з гравців-чемпіонів, на Вашу думку, може засвітитися в Європі, і вже повинен переїжджати туди?

- Щодо якихось європейських перспектив, то, мені здається, про це говорити зарано. Не так багато хлопців, окрім Луніна, грають на дорослому рівні, хоча б в чемпіонаті України. Тому говорити про те, що комусь час туди їхати, зарано. Треба зарекомендувати себе тут, спробувати стати стабільним гравцем основного складу. Для цього є таланти, можливості гравців.

Окрім Луніна, який уже є сформованим гравцем гарного рівня, великі перспективи у Попова, Цитаїшвілі, Булеци та Супряги. Звісно, лише за умови гарного прогресу та клопіткої праці хтось із цієї четвірки може вирости у гравця європейської команди.

- Чи не планує "Дніпро-1" повернути Влада Супрягу з "Динамо" на наступний сезон в УПЛ? Або може є плани підписати когось з хлопців-чемпіонів?

- Щодо "Дніпра-1", то в нас є домовленість повернути Влада Супрягу, так як і Сергія Булецу, в оренду на один сезон. Досягнута домовленість з самими хлопцями і керівництвом динамівського клубу, тому це взаємовигідна співпраця, яка принесе користь, передусім, хлопцям, а також команді "Дніпро-1".

- Як Вам зустріч збірної після перемоги і взагалі висвітлення події в ЗМІ. Чи не замало говорили про таке досягнення для українського футболу?

- Щодо зустрічі збірної та висвітлення цього успіху в ЗМІ, я нічого не можу сказати. Якось все це минуло повз мене, на це були свої причини. Щодо зустрічі збірної, так, я читав деякі коментарі, що не так тріумфально зустріли, як хотілося б. Мені здається, не звикли ми до перемог і це говорить про те, що це великий сюрприз, люди не очікували. Можливо, варто було проїхатися центральними вулицями автобусом, відсвяткувати перемогу, мені важко сказати.

Нагадаємо, минулого сезону "Дніпро-1" став переможцем Першої ліги та здобув автоматичну путівку до УПЛ.

Фотогалерея Непереможні чемпіони. Як збірна України U-20 виграла ЧС-2019 (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції