"Дніпро-1" і "Олександрія" в серії пенальті визначили останнього півфіналіста Кубка України (відео)

Раніше свої матчі виграли "Зоря", "Динамо" і "Агробізнес".

"Олександрія" обіграла "Дніпро-1" в гостьовому матчі 1/4 фіналу Кубка України і вийшла до наступного раунду турніра. Основний час зустрічі завершився з рахунком 1:1, в овертаймі команди голів не забивали, тому доля путівки до півфіналу вирішувалася в серії пенальті, яку краще виконали гості.

Перший гол у грі був забитий на 62-й хвилині. "Олександрію" вперед вивів Максим Третьяков.

Дніпро-1 - Олександрія - 0:1. Відео голу Третякова

Однак через 13 хвилин завдання гостей по утриманню переможного рахунку серйозно ускладнилося через вилучення в їхньому складі Дмитра Гречишкіна.

Дніпро-1 – Олександрія - 0:1. Відео вилучення Гречишкіна

Чисельною перевагою господарі скористалися на 79-й хвилині, коли рахунок зрівняв Сергій Булеца, який тим самим перевів гру в овертайм.

Дніпро-1 - Олександрія - 1:1. Відео голу Булеци

У додатковий час забити не змогла жодна з команд, тому їм довелося виконувати серію пенальті. За її підсумками перемога залишилася за "Олександрією" - 4:3.

• Півфінали Кубка України відбудуться 21 квітня.
  • Фінал турніру заплановано в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.

Першим півфіналістом Кубка України стала луганська "Зоря", яка обіграла з рахунком 2:1 рівненський "Верес". Також до наступного раунду турніра пройшло київське "Динамо", яке точніше виконало серію пенальті у грі з ковалівським "Колосом".