"Дніпро-1" загрожує дискваліфікація у Кубку України: у чому причина

"Гірник-Спорт" - "Дніпро-1" / Фото: СК Дніпро-1

"Гірник-Спорт" направив офіційне звернення до УАФ через помилку дніпрян.

Перемога "Дніпро-1" в 1/16 фіналу Кубка України над першоліговим "Гірник-Спорт" поставлена під сумнів.

30 вресеня дніпряни перемогли суперника в овертаймі (5:3), однак у команді із Горішніх Плавнів (Полтавська обл.) помітили помилку представника Прем'єр-ліги.

В овертаймі головний тренер "Дніпро-1" Ігор Йовічевіч використав дві заміни, проте випускав гравців на поле протягом двох перерв у грі (95 і 110 хвилини), а не однієї паузи, як це регламентовано правилами, пише ua-football.

"Гірник-Спорт" направив офіційне звернення до Української асоціації футболу  (УАФ) з проханням пояснити ситуацію.

Згідно з правилами ФІФА, які введено через пандемію коронавірусу команди можуть проводити по 5 замін під час матчу, а не 3, як було раніше. Ці заміни мають бути використані у трьох проміжках в основний час плюс одна у додатковий.