"Дніпро" познущався над "Арсеналом" у першому матчі весни

Зозуля забив гол і заробив пенальті / fcdnipro.ua

Підопічні Хуанде Рамоса розгромили "канонірів" на "Дніпро-Арені".

Дніпропетровський "Дніпро" здобув красиву домашню перемогу над практично оновленим київським "Арсеналом" у 19-му турі чемпіонату України. Поєдинок на "Дніпро-Арені" завершився з рахунком 3:0.

Зозуля відкрив рахунок на 20-й хвилині. Роман головою пробив і м'яч парашутом залетів у ворота (ВІДЕО).

Другий м'яч Сарнавському довелося витягувати із сітки на початку другого тайму. Зозуля заробив пенальті. А з "точки" пробив Матеус (ВІДЕО).

Вісімнадцять хвилин потому до побиття "канонірів" долучився Артем Федецький, який розстріляв воротаря "Арсеналу" з близької відстані (ВІДЕО).

Відтак, команда Хуанде Рамоса має 41-е очко і закріплюється на другому місці турнірної таблиці. "Каноніри" з 23-а балами - на восьмому місці.

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 19 тур

Матч першого кола - 1:1

Дніпропетровськ. "Дніпро-Арена"

Головний арбітр: Олександр Іванов (Макіївка)
Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Олександр Войтюк (Запоріжжя)
Додаткові арбітри за воротами: Анатолій Жабченко (Сімферополь), Олександр Білокур (Донецька область)

ДНІПРО Дніпропетровськ - АРСЕНАЛ Київ - 3:0

Дніпро: 16. Лаштувка, 4. Кравченко, 8. Джуліано, 9. Калініч (6. Канкава, 46'), 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 18. Зозуля (21. Селезньов, 60'), 23. Дуглас, 29. Ротань, 44. Федецький, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 5. Мандзюк, 7. Кулаков, 19. Кобахідзе, 28. Шахов

Арсенал: 23. Сарнавський, 4. Одібе, 5. Сидоренко, 7. Мазілу (22. Гоменюк, 58'), 10. Аржанов, 13. Шарпар, 19. Мартинюк (28. Турчанов, 67'), 20. Адійя, 27. Старенький, 29. Обрадовіч, 31. Романчук

Запасні: 1. Рева, 6. Рафаель, 9. Бушман, 11. Бровко, 25. Пеле

1:0 Роман Зозуля, 20' - ВІДЕО

2:0 Матеус, 50' - пенальті - ВІДЕО

3:0 Артем Федецький, 68' - ВІДЕО