"Дніпро" стартував у Лізі Європи з упевненої перемоги над естонцями

Дніпропетровці переграли "Нимме Калью" у Таллінні з рахунком 3:1.

Дніпропетровський "Дніпро" зробив упевнений крок до групового етапу Ліги Європи. Підопічні Хуанде Рамоса впевнено розібралися з естонським "Нимме Калью" у першому матчі плей-офф раунду – 3:1.

На 23-й хвилині Євген Селезньов хитро реалізував 11-метровий (ВІДЕО). До перерви ворота суперника вразив Віктор Джуліано, пробивши з-за меж штрафного майданчику(ВІДЕО).

У другому таймі оборона естонців проґавила Романа Зозулю, який з кількох метрів розстріляв воротаря після пасу Джуліано (ВІДЕО).

"Нимме" швидко прокинувся і зумів забити Денису Бойку. М'яч відскочив від одного з гравців "Дніпра" у район 11-метрової позначки, і Янар Тоомат першим добіг до сфери (ВІДЕО).

Надалі дніпропетровці втримали переможний рахунок і їдуть додому з комфортною перевагою.

Нагадаємо, що повторний матч відбудеться 29 серпня у Дніпропетровську.

Додамо, раніше свій єврокубковий матч зіграло київське "Динамо", яке на класі перемогло казахський "Актобе" - 3:2.

Відео Нимме Калью - Дніпро - 1:3. Відео найкращих моментів матчу