До нового сезону готові: "Динамо" перемогло в результативному заключному спарингу літніх зборів

Кияни у гольовій перестрілці обіграли турецький "Газіантеп".

Київське "Динамо" подужало турецький "Газіантеп" в заключному другому контрольному поєдинку на третьому тренувальному мінізборі в Австрії.

Поєдинок вийшов дуже результативним і завершився перемогою підопічних Луческу з рахунком 3:2.

Вже на 4-й хвилині турки вирвалися вперед, але на 27-й хвилині Денис Попов відновив паритет. Вже за хвилину кияни були попереду - допоміг автогол. На початку другого тайму турецька команда зрівняла рахунок, але Владислав Кулач забив вирішальний гол на 52-й хвилині і приніс "Динамо" перемогу.

Зазначимо, що "біло-сині" повинні були зіграти з іспанським "Вільярреалом", але спаринг скасували через коронавірус у таборі "Жовтої субмарини".

Раніше кияни під час австрійського збору зіграли внічию з берлінським "Уніоном" - 1:1.

Дивіться також: Літнє міжсезоння-2021: розклад та результати спарингів клубів УПЛ

• Новий сезон повинен був розпочатися 24 липня матчем за Суперкубок України "Динамо" - "Шахтар", але поєдинок перенесли на 22 вересня.
  • УПЛ стартувала 23 липня, але "Динамо" пропустить перший тур. Команда Мірчі Луческу розпочне сезон домашнім поєдинком 2-го туру проти "Вереса" у неділю, 1 серпня. Початок гри - о 19:30.