"До смерті злякався": Майк Тайсон перевірив себе перед поверненням на ринг "битвою" з акулами

"До смерті злякався": Майк Тайсон перевірив себе перед поверненням на ринг "битвою" з акулами

Дата публікації
Перегляди
1139
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"До смерті злякався": Майк Тайсон перевірив себе перед поверненням на ринг "битвою" з акулами

Майк Тайсон з акулою, twitter.com/SharkWeek

"Залізний Майк" протистояв акулам протягом трьох раундів, які назвали "Тайсон проти Щелеп".

Легендарний боксер Майк Тайсон спробував приборкати акул, щоб подолати страх перед поверненням на ринг. Американець взяв участь у програмі "Тиждень акул" на каналі Discovery і занурився до хижаків на глибину.

54-річний "Залізний Майк" протистояв акулам протягом трьох раундів, які назвали "Тайсон проти Щелеп", пише The Times.

Спершу він пірнув до клітки з акулами, потім занурився у відкритий океан і обережно відштовхував акул, якщо вони підпливали занадто близько. Перед заключним етапом Майк пірнув на глибину приблизно 15 метрів та схопити акулу за ніс, щоб знешкодити її.

Тайсон зізнався, що до смерті злякався.

"Я обрав цього суперника, щоб подолати страхи, з якими я все ще стикаюся. Прирівню це до подолання страху повернення на ринг в 54 роки. Тепер я дізнався, що все ще можу подолати все, що може перешкодити мені виконати місію всього мого життя - розкрити найвищий потенціал і наблизитися до Бога", - поділився ексчемпіон.

  • Тайсон заявив про бажання повернутися у бокс у квітні 2020-го.
     
  • Він має вийти на ринг проти Роя Джонса-молодшого. Бій планувався на 12 вересня, але перенесений на 28 листопада 2020 року.
     
  • На професійному рингу на рахунку Тайсона 56 боїв: 50 перемог (44 - нокаутом), 6 поразок. Останній бій "Залізний Майк" провів у 2005 році.
     
  • 51-річний Джонс-молодший завершив кар'єру в 2018-му році. У його послужному списку 75 поєдинків: 66 перемог (47 - нокаутом) та 9 поразок.

Як повідомляв ТСН Проспорт, Джонс вирішив застрахувати свої вуха перед боєм з Тайсоном. У 1997 році Майк відгриз шматок вуха під час поєдинку проти Евандера Холіфілда.

Наступна публікація