"Донбас" зазнав фіаско від "Динамо" у шостому матчі Кубка Гагаріна

"Донбас" дозволив "Динамо" зрівняти рахунок у серії. / Фото: accessatlanta.com

Донеччани дозволили супернику зрівняти рахунок у серії.

Донецький ХК "Донбас" вдруге поспіль програв ризькому "Динамо" у Кубку Гагаріна. Шостий матч серії завершився з рахунком 2:1 на користь динамівців.

Долю матчу було вирішено у другому періоді. Підопічні Андрія Назарова завдяки голу Максима Якуцені.

Та п'ять хвилин потому Лауріс Дарзіньш відновив рівновагу. А згодом Андріс Джеріньш взагалі вивів свою команду вперед.

До кінця гри донеччани не змогли пробити Якуба Седлачека, дозволивши супернику зрівняти рахунок у серії - 3:3.

Зазначимо, вирішальна гра мала відбутися у понеділок, 17 березня, у Донецьку, але через ситуацію в Україні її перенесли до Братислави.

Нагадаємо, "Донбас" встановив унікальний рекорд Континентальної хокейної ліги.