"Донецьк" розпрощався з Єврокубком на мажорній ноті

"Донецьк" переміг у рідних стінах / Фото: bc.donetsk.ua

"Тигри" обіграли "Лєтувос Рітас" у повторному матчі 1/4 фіналу Єврокубка, але вилетіли зі змагань.

Баскетбольний клуб "Донецьк" завершив виступи у Єврокубку. У чвертьфіналі "тигри" не впоралися із завсідником баскетбольної Євроліги "Лєтувос Рітас".

Зважаючи на результат першого матчу, донеччанам треба було робити диво.

Однак гості впевнено контролювали хід донецького поєдинку і на велику перерву пішли з перевагою у 7 очок.

Лиш у четвертій чверті, яка була найрезультативнішою за два матчі, український клуб повністю переграв суперника. Але литовці вже особливо й не захищалися.

80:78 - локальна перемога "тигрів", для яких цей євросезон є найкращим в історії.

А у "Фіналі чотирьох" зіграють пітерський "Спартак", БК "Хімкі", "Лєтувос Рітас" та іспанська "Валенсія".

ЄВРОКУБОК

Повторний матч 1/4 фіналу

Донецьк. Арена "Дружба". 4000 глядачів

БК ДОНЕЦЬК Україна - ЛЄТУВОС РІТАС Вільнюс, Литва - 80:78 (17:28, 17:13, 13:13, 33:24)

Донецьк: Каррі (26 + 5 втрат), Авдаловіч (14 + 4 передачі), Кравцов (12 + 2 блок-шоти), Стояновськи (11), Раденовіч (10 + 8 підбирань + 4 передачі)

ЛР: Валанчунас (14 + 7 підбирань), Райс (14 + 5 передач), Йомантас (12 + 3 перехвати), Рашіч (11), Сейбутіс (11)