Допомогло вилучення голкіпера: "Олександрія" у більшості вирвала перемогу над "Чорноморцем" в УПЛ

869
Час на прочитання
1 хв

У неділю, 2 жовтня, одеський "Чорноморець" приймав "Олександрію" в рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги (УПЛ).

"Олександрія" завдала поразки "Чорноморцю" у матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок на стадіоні "Колос" у Ковалівці завершився з рахунком 1:2.

У першому таймі команди обійшлися без голів. А на початку другої половини зустрічі "моряки" опинися у скрутному становищі - пряму червону картку отримав воротар одеського клубу Дмитро Непогодов.

Олександрійці скористалися чисельною більшістю на 71-й хвилині, коли Денис Мірошніченко нарешті відкрив рахунок у цьому поєдинку. Граючи удесятьох, одесити зуміли відновити паритет - Максим Брагару відзначився на 79-й хвилині.

Проте "Олександрія" все ж змогла вирвати перемогу. Вирішальний гол на 83-й хвилині забив Кирило Ковалець.

• Завдяки цьому результату "Олександрія" з 10 очками піднялася на четверте місце в таблиці УПЛ. "Чорноморець" з 2 балами посідає 15-ту сходинку.
  • У наступному турі "жовто-чорні" 10 жовтня прийматимуть "Металіст 1925", а "моряки" 8 жовтня зустрінуться з "Ворсклою".

"Динамо" перед вояжем до Франції здобуло другу перемогу в сезоні УПЛ (відео)

Хет-трик героя молодіжної збірної: "Шахтар" познущався з "Металіста" та вирвався в лідери УПЛ

Четверта перемога поспіль: "Дніпро-1" розгромив суперника та очолив турнірну таблицю УПЛ