Довели до сліз: у Мережу злили запис, як легкоатлетку Тимановську залякували білоруські чиновники

Довели до сліз: у Мережу злили запис, як легкоатлетку Тимановську залякували білоруські чиновники

Білоруська федерація легкої атлетики

На спортсменку чинили потужний тиск, закликаючи повернутися додому, та нічого не коментувати.

В Інтернеті опубліковано розмову легкоатлетки Христини Тимановської, яку хотіли силоміць вивезти до Мінська, з білоруськими чиновниками. 

На записі спортсменку залякують, вмовляючи повернутися додому і більше нічого не коментувати. Співрозмовник порівнює легкоатлетку з мухою, яка заплуталася в павутині та ускладнює собі ситуацію, коли продовжує смикатися. На записі чути, як дівчина все слухає та плаче.

"Така ситуація виникла, треба якось її вирішувати. Інакше ніяк не вдається. Надійшла така вказівка. Ти сьогодні летиш додому. Тільки вислухай до кінця. Не роби жодних поспішних висновків. Вся ситуація в тому... До тебе дуже велике прохання - ти приїдь додому і ніде нічого не пиши, не коментуй. Ось я тобі передав слово в слово, як мені сказали, щоб не було потім... Якщо ти хочеш виступати далі, виступати за Республіку Білорусь, то послухай те, що тобі рекомендують.

Приїдь, поїдь додому або куди ти маєш можливість поїхати. До батьків - куди завгодно. Просто відпусти цю ситуацію. Інакше, чим більше ти будеш смикатися... Знаєш, коли муха потрапляє в павутину, вона чим більше крутиться, тим більше заплутується. От і все. Так життя влаштоване. Ми здійснюємо дурниці. Ти зробила дурість. Сподіваюся, ти це розумієш. З неї треба якось виходити", - каже чиновник на відео.

Тимановська повинна була виступити в Токіо на дистанції 200 метрів, однак в Японії бігунку несподівано включили до складу естафети 4х400 метрів. У соцмережах спортсменка обурилася тренерським рішенням, після чого її і спробували силоміць вивезти до Мінська.

Раніше повідомлялося, що легкоатлетка попросила політичного притулку в Польщі.

Наступна публікація