Дубль 34-річного нападника допоміг "Маріуполю" здобути першу перемогу в матчі УПЛ після карантину

Азовці розгромили "Львів" у Маріуполі.

"Маріуполь" та "Львів" відкрили програму 27-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Азовці перемогли на своєму полі з рахунком 3:0.

Два м’ячі забив 34-річний нападник Руслан Фомін, відзначившись на 5-й та 27-й хвилинах гри. До розгрому справу довів Олексій Кащук на 3-й компенсованій хвилині.

Зазначимо, що другий гол Фоміна став 650-м для "Маріуполя" в УПЛ.

Для команди Олександра Бабича це перша перемога після рестарту сезону 30-го травня. "Маріуполь" пропустив матч проти "Карпат" через коронавірус у львівському клубі і двічі зіграв внічию - з "Олімпіком" (2:2) та "Ворсклою" (1:1).

• Безвиграшна серія "Львова" триває вже 8 матчів (5 поразок, 3 нічиї).

• "Маріуполь" набрав 30 очок і посідає 9 місце у турнірній таблиці, відстаючи від "Дніпра-1" на 4 бали.