Дубль Агуеро дозволив "Манчестер Сіті" здобути путівку до чвертьфіналу Кубка Ліги

Також до цієї стадії змагань пробилися "Лестер Сіті" та "Евертон".

"Манчестер Сіті" в рамках 1/8 фіналу Кубка Ліги впевнено розібрався з "Саутгемптоном" із рахунком 3:1.

Підопічні Хосепа Гвардіоли відкрили рахунок на 20 хвилині - захисник "городян" Ніклас Отаменді вдало замкнув головою подачу від Бернарду Сілви.

Манчестер Сіті - Саутгемптон
Манчестер Сіті

На 38 хвилині футболісти господарів подвоїли перевагу. Серхіо Агуеро з лінії воротарського розстріляв голкіпера "святих" після навісу з правого флангу від Кайла Вокера.

На 56 хвилині аргентинський форвард довів справу до непристойного, зробивши рахунок на табло вже 3:0. Утім, останнє слово в цьому матчі було за гостями - Джек Стівенс не дав своїй команді зазнати розгромної поразки, пробивши на 75 хвилині голкіпера манчестерського колективу Клаудіо Браво.

Отже, розібравшись із "Саутгемптоном", "Манчестер Сіті" вийшов до чвертьфіналу турніру. Також там зіграють "Лестер Сіті" та "Евертон", які на аналогічні стадії змагань перемогли "Бертон Альбіон" (3:1) та "Вотфорд" (2:0) відповідно.

• 30 жовтня в 1/8 фіналу Кубка Ліги зустрінуться "Ліверпуль" та "Арсенал", а також "Челсі" з "Манчестер Юнайтед".

Додамо, що саме "Манчестер Сіті" є чинним переможцем Кубка Ліги. Наприкінці лютого 2019 року команда Гвардіоли у фіналі здолала "Челсі".