Дубль Буяльського та повернення Соля. "Динамо" перед виїздом до Бельгії розгромило "Львів"

Кияни здобули другу перемогу на старті чемпіонату.

Київське "Динамо" у матчі 2-го туру української Прем’єр-ліги обіграло ПФК "Львів". Поєдинок відбувся на "Арені Львів" і завершився розгромною перемогою "біло-синіх" з рахунком 3:0.

Підопічні Олександра Хацкевича довго не могли розпечатати ворота суперника, аж поки у компенсований до першого тайму час не відзначилися двічі. Дубль оформив Буяльський.

Спочатку Віталій відгукнувся на ідеальний закид із глибини від Сергія Сидорчука та ударом головою перекинув голкіпера господарів Богдана Сарнавського.

А через три хвилини Володимир Шепелєв стрімко увірвався до штрафного майданчика суперника та був збитий Володимиром Адамюком. До 11-метрової позначки підійшов Буяльський та холоднокровно увігнав м’яч під поперечину.

На початку другої половини зустрічі кияни вбили будь-яку інтригу в поєдинку. Карлос Де Пена ударом в один дотик замкнув витончену передачу від Сидорчука і зробив рахунок розгромним - 3:0.

Після цього кияни дещо збавили темп та довели справу до логічної перемоги.

Зазначимо, що матч також ознаменувався поверненням на футбольне поле нападника Франа Соля, який від березня не грав через травму. Іспанець замінив Артема Бєсєдіна на 66-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що у вже у вівторок, 6 серпня, "Динамо" в Бельгії протистоятиме "Брюгге" у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Початок зустрічі о 21:30.

Відеотрансляцію поєдинка дивіться онлайн на ТСН Проспорт та каналі 2+2.

• У 3-му турі чемпіонату України "Динамо" у суперпринциповому дербі зустрінеться з "Шахтарем". Українське класико відбудеться у суботу, 10 серпня, на НСК "Олімпійський" у Києві. Початок матчу о 17:00.
  • ПФК "Львів" наступний поєдинок проведе на виїзді проти "Ворскли" (10 серпня, 19:30).