Дубль Мессі допоміг "Барселоні" розгромити "Ліверпуль" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

Каталонці здобули дуже комфортну перевагу перед поїздкою в Англію.

"Барселона" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів здобула розгромну перемогу над "Ліверпулем" - 3:0.

Відкрив рахунок у поєдинку Луїс Суарес. На 26-й хвилині уругвайський форвард отримав хитрий пас від Жорді Альби і проштовхнув м’яч повз Аліссона. Цікаво, що гол став для Луїса першим у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів, а відзначився нападник у воротах колишнього клубу.

Барселона - Ліверпуль

Після перерви "Ліверпуль" діяв активніше, а "синьо-гранатові" розраховували на швидкі контратаки. Зекономивши більше сил, каталонці вистрілили у кінцівці поєдинку.

На 75-й хвилині Суарес пробив у поперечину після пасу від Серхіо Роберто, а Мессі виявився першим на добиванні і відправив м’яч у порожні ворота.

Барселона

А вже через 7 хвилин Лео витворив новий футбольний шедевр. Аргентинець  поцілив у "дев’ятку" воріт "Ліверпуля" прямим ударом зі штрафного і оформив дубль.

Ліонель Мессі

Одразу після цього "мерсисайдці" мали прекрасну нагоду забити гол, який би підсолодив гіркоту поразки перед матчем-відповіді у Ліверпулі. Іван Ракітіч вибив м’яч зі стрічки воріт після удару Роберто Фірміно, а добивання від Салаха взяла на себе стійка.

Ця переконлива перемога стала першою звитягою "синьо-гранатових" над "Ліверпулем" на "Камп Ноу". Тепер перед командою Юргена Клоппа стоїть дуже складне завдання створити в Англії камбек, щоб пробитися до фіналу Ліги чемпіонів.

Матч-відповідь команди зіграють у вівторок, 7 травня, на "Енфілді". Початок о 22:00.