Дубль Роналду допоміг "Ювентусу" здобути переконливу перемогу в Серії А, "Мілан" вчергове втратив очки

"Стара синьйора" потужно провела першу половину дуелі.

Туринський "Ювентус" у рамках 16-го туру Чемпіонату Італії розібрався вдома з "Удінезе" з рахунком 3:1.

Підопічні Маурісіо Саррі всі питання щодо переможця цієї дуелі вирішили в перші 45 хвилин, коли вони забили всі три голи.

Вже на дев'ятій хвилині Кріштіану Роналду змусив голкіпера "фріульців" витягати м'яч з сітки воріт. Підхопивши ігрове знаряддя на лінії штрафного, 34-річний португалець завдав потужного удару точно за призначенням.

На 37 хвилині господарі подвоїли перевагу, і знову відзначився Роналду. Зірковий форвард, отримавши розрізну передачу від Гонсало Ігуаїна, пробив у самий кут.

Перед самим свистком на перерву "Ювентус" довів справу до розгрому - центральний захисник Леонардо Бонуччі головою розстріляв воротаря після скидки у виконанні Меріха Деміраля.

У другому таймі "Ювентус" трохи скинув оберти та під кінець гри все ж пропустив. Ігнасіо Пусетто не дав Джанлуїджі Буффону оформити "сухий" матч та в компенсований час відзначився у його воротах.

• Після цієї перемоги "Ювентус" набрав 39 очок та вийшов на першу сходинку в турнірній таблиці Серії А. Що стосується "Удінезе", то вони залишилися з 15 пунктами на 17 місці.

Додамо, що в іншому поєдинку цього ігрового дня "Мілан" не зумів у рідних стінах здолати "Сассуоло".

Обидві команди мали достатньо нагод для того, аби відзначитися в сітці один одного, але зрештою, гра завершилася безгольовою нічиєю з рахунком 0:0.

• "Россонері" з 21 балом йдуть на десятій позиції. "Сассуоло", своєю чергою, має 16 очок та розташовується на 14 сходинці.