Дубль Яремчука приніс "Генту" вольову перемогу в чемпіонаті Бельгії

Українці продовжують "запалювати" за кордном.

Український форвард бельгійського "Гента" Роман Яремчук відзначився двома забитими голами в матчі 14 туру Про-Ліги з "Кортрейком".

Вийшовши у стартовому складі та відігравши 89 хвилин, нападник збірної України у другому таймі оформив дубль, чим допоміг своїй команді здобути впевнену перемогу над опонентом.

Спочатку Яречук відзначився на 56 хвилині, замкнувши головою подачу від партнера по команді з флангу. Другий гол 22-річний форвард оформив під кінець протистояння, коли першим опинився на добиванні після сейву голкіпера гостей.

Сама гра завершилася з рахунком 3:1 на користь "Гента". Що стосується Яремчука, то він довів лік своїх голів у всіх турнірах до шести. Також усі 90 хвилин за "Гент" відіграв інший українець - Ігор Пластун.

Після 14 матів в активі команди Яремчука 23 очки та 5 сходинка в турнірній таблиці.

Нещодавно дублем у чемпіонаті Бельгії відзначився ще один українець - Руслан Малиновський.