Дубль юного форварда приніс "Манчестер Юнайтед" перемогу над "Челсі" в Кубку Ліги

"Червоні дияволи" отримали путівку до чвертьфіналу змагань.

"Манчестер Юнайтед" у рамках 1/8 фіналу Кубка Ліги здолав на виїзді "Челсі" з рахунком 2:1.

Підопічні Оле-Гуннара Сульшера відкрили рахунок на 25 хвилині, коли 22-річний нападник Маркус Рашфорд холоднокровно реалізував пенальті.

На 61 хвилині "синім вдалося відігратися, постарався Мічі Батшуайї. Опинившись в оточенні декількох суперників, бельгійський форвард завдав прицільного удару з-за меж штрафного точно в кут воріт Серхіо Ромеро.

Долю цього протистояння вирішив точний постріл від усе того ж таки Рашфорда, але який це був постріл... Юному футболісту "червоних дияволів" вдався фантастичний за красою та виконанням удар зі штрафного.

Саме цей постріл й дозволив "манкуніанцям" здобути перемогу, а разом з нею, й путівку до чвертьфіналу турніру.