Перейти до змісту
Дубль за три хвилини: неймовірний Ібрагімович приніс "Мілану" перемогу над "Інтером" у дербі

Підопічні Стефано Піолі йдуть без очкових втрат після чотирьох турів Серії А.

Міланське дербі в рамках 4-го туру італійської Серії А завершилося на користь "россонері". "Мілан", який був номінальним гостем поєдинку, обіграв підопічних Антоніо Конте з рахунком 2:1

Героєм матчу став зірковий нападник "Мілана" Златан Ібрагімович. 39-річний швед оформив дубль, відзначившись на 13-й та 16-й хвилинах. Спочатку форвард заробив пенальті, яке сам взявся виконувати - з позначки Хандановича не переграв, але не виключився з епізоду та добив м'яч у сітку. А потім Златан грамотно прочитав гру та на дальній стійці замкнув передачу Леау з лівого флангу.

На 29-й хвилині Ромелу Лукаку скоротив відставання "нерадзуррі", але врятувати бодай очко "Інтеру" не вдалося. Кульмінацією стали останні секунди матчу, коли той же Лукаку ударом п'ятою з близької відстані не переграв воротаря "червоно-чорних".

Інтер - Мілан

Таким чином, "Мілан" здобув четверту перемогу у чотирьох матчах та з 12 очками лідирує в Серії А. Підопічні Антоніо Конте з 7 балами розташувалися на шостій позиції.

У наступному турі "россонері" 26 жовтня приймуть "Рому", а "Інтер" 24 жовтня зіграє проти "Дженоа".