"Думаю, вона заспокоїться потихеньку": головний тренер збірної України прокоментував скандал з легкоатлеткою Килипко

Дата публікації
Перегляди
6058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Думаю, вона заспокоїться потихеньку": головний тренер збірної України прокоментував скандал з легкоатлеткою Килипко

instagram.com/tyrtyshnyks

Пояснення ситуації з іншого ракурсу.

Головний тренер збірної України з легкої атлетики В'ячеслав Григорович Тиртишник прокоментував скандал зі стрибункою з жердиною Мариною Килипко, якій обіцяли, що з нею на Олімпіаду-2020 у Токіо поїде її особистий тренер, але в підсумку до столиці Японії спортсменка вирушила одна.

"Це, по-перше, неправда, що не було нікого - там були і старший тренер, і головний тренер. А також була людина - звуть її В'ячеслав Калініченко, це наш співвітчизник, але зараз працює закордоном.

З ним була попередня домовленість, що він буде з нею працювати, і він був там навіть з Віталієм Опанасовичем Петровим - це тренер Сергія Назаровича Бубки. Вони були там вчасно.

Старший тренер і головний також підійшли, але трохи пізніше, але вони там буквально на 5 хвилин пізніше підійшли і вони чекали... Марина до цього кваліфікаційні змагання також стрибала з допомогою В'ячеслава Калініченка.

І за це йому подякували на кваліфікаційних змаганнях. І у фіналі вони також були в секторі - від першої до останньої хвилини, і допомагали Марині.

Може, це були емоції, може якісь, ну... Хотілося, коли з'явилося п'яте місце, що є дуже хорошим для неї результатом, можливо, там якісь у неї амбіції з'явилися і на більш високе місце. Ну, я думаю, що це просто емоції дівчини після змагань.

Ні, їй не говорили, що її тренер поїде - це не так. Я не міг обіцяти, що вони їдуть або не їдуть, бо я - всього-на-всього головний тренер, а виконком Федерації затверджує склад команди і вирішує хто їде, а хто не їде.

Я думаю, що вона заспокоїться потихеньку", - сказав Тиртишник.

Коментар щодо ситуації також дав і особистий тренер Марини: "Мене обнадіяли. Головний тренер після Чемпіонату України сказав: "Все, ви їдете на Олімпійські ігри". Була така надія".

  • Килипко виступає в секторі для стрибків з жердиною.
  • На Олімпіаді в Токіо Марина стала 5-ю, хоча, як зізналася, з тренером могла б виступити краще.

Новини світу: українці разом вибороли 19 медалей на Олімпійських іграх у Токіо

Новини світу: українці разом вибороли 19 медалей на Олімпійських іграх у Токіо

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Олімпійські Ігри 2020
Дата публікації
Перегляди
6058
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація