Два голи за сім хвилин. Як "Лестер Сіті" розібрався з "Арсеналом" в АПЛ

"Лисиці" зійшли на другу сходинку турнірної таблиці.

"Лестер Сіті" в рамках 12-го туру англійської Прем'єр-ліги впевнено здолав у рідних стінах лондонський "Арсенал" із рахунком 2:0.

Маючи тотальну ігрову та територіальну перевагу, підопічні Брендана Роджерса відповіли на всі питання щодо переможця цієї дуелі впродовж семи хвилин.

"Лисиці" забили перший м'яч на 68 хвилині - Джеймі Варді точним ударом з меж штрафного завершив неймовірну комбінацію партнерів по команді.

За сім хвилин господарі поставили точку в цьому протистоянні завдяки голу Джеймса Меддісона. Отримавши передачу від усе того ж таки Варді, 22-річний хавбек завдав удару в ближній кут, з яким голкіпер "канонірів" не впорався.

Дивіться гол Меддісона, починаючи з 1:45.

Лестер Сіті

Таким чином, здобувши перемогу в "гармашів", команда Роджерса набрала 26 балів та піднялася одразу на друге місце турнірної таблиці внутрішньої першості. "Арсенал", тим часом, залишився з 17 очками, але тепер вони вже посідають шосту позицію.

Додамо, що для "лисиць" це вже п'ята перемога в АПЛ поспіль. Що стосується лондонців, то вони не знають смаку перемог в Чемпіонаті Англії вже протягом чотирьох ігор.

• В іншому протистоянні цього туру "Бернлі" розгромив удома "Вест Хем" з рахунком 3:0. Українець Андрій Ярмоленко з'явився на полі в середині першого тайму, коли замінив капітана "молотобійців" Марка Нобла.
  • 10 листопада о 18:30 відбудеться центральний матч туру, в якому "Ліверпуль" прийме "Манчестер Сіті". Онлайн-трансляція цієї дуелі буде доступна на ТСН Проспорт.