Два скасовані голи не врятували: "Шахтар" програв "Інтеру" та втратив шанси на єврокубкову весну (відео)

Домашній поєдинок проти "Шерифа" уже не матиме для "гірників" турнірного значення.

Донецький "Шахтар" поступився міланському "Інтеру" в поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні "Джузеппе Меацца" в Мілані завершилася поразкою віцечемпіона України з рахунком 0:2.

У першому таймі "нерадзуррі" створили велику кількість гольових моментів, але не змогли їх реалізувати. Прекрасну гру на лінії воріт демонстрував голкіпер "Шахтаря" Анатолій Трубін, який декілька разів врятував свою команду після вбивчих шансів у суперника.

На 23-й хвилині підопічні Сімоне Індзагі змогли пробити Трубіна, але арбітр скасував м'яч Івана Перішича через офсайд, який був перед цим у Маттео Дарміана.

Після перерви "Інтер" знову відправив м'яч у сітку воріт гостей, але рефері не зарахував і цей гол. На 57-й хвилині Лаутаро Мартінес відштовхнув Миколу Матвієнка перед тим, як завдати точного удару.

І все ж, старання міланців принесли їм успіх. На 61-й хвилині Едін Джеко виявився першим на добиванні і поклав м'яч у кут після того, як Марлон заблокував постріл Дарміана.

А на 67-й хвилині "Інтер" остаточно поховав надії "гірників" - Джеко оформив дубль. Боснієць головою з метра вбив м'яч у сітку воріт Трубіна після навісу з лівого флангу від Перішича.

Таким чином, "гірники" втратили шанси пробитися в єврокубкову весну. Команда Роберто Де Дзербі точно фінушує на останній сходинці в своїй групі.

• "Шахтар" перед останнім туром має у своєму активі лише одне очко. "Інтер" (10 очок) після перемоги над "гірниками" вийшов у лідери групи D.
  • В іншому матчі п'ятого туру групи D "Шериф" (6 очок) прийме мадридський "Реал" (9 балів). Ця гра розпочнеться 24 листопада о 22:00.
  • Поєдинки заключного шостого туру в квартеті D заплановано на 7 грудня: "Реал" - "Інтер", "Шахтар" - "Шериф".

Нагадаємо, напередодні шанси на вихід в євровесну втратило київське "Динамо". Чемпіон України вдома поступився "Баварії", а "Барселона" та "Бенфіка" зіграли внічию, позбавивши команду Луческу можливості уникнути останнього місця в групі.