Два вилучення та невдалий пенальті. "Наполі" здолав "Лаціо" і став першим півфіналістом Кубка Італії

У першому таймі римляни не зуміли реалізувати одинадцятиметровий.

"Наполі" став першою командою, яка пробилася у півфінал Кубка Італії.

У чвертьфінальній битві підопічні Дженнаро Гаттузо перемогли "Лаціо" з рахунком 1:0.

"Партенопейці" забили єдиний гол на 2-й хвилині матчу - Лоренцо Інсіньє протягнув м’яч у штрафний майданчик гостей, обійшов захисника та точно пробив у дальній кут.

Наполі - Лаціо

На 10-й хвилині римляни мали прекрасний шанс зрівняти рахунок, але Чіро Іммобіле не вдалося реалізувати пенальті - нападник послизнувся під час удару та запустив ігровий знаряд над воротами.

На 18-й хвилині "Наполі" залишився удесятьох - Хюсай збив Іммобіле на фланзі і отримав другу жовту картку. Проте, через шість хвилин склади урівнялися - Лукас Лейва отримав другий "гірчичник" за розмови з арбітром.

У другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. "Лаціо" зумів двічі струсонути каркас воріт суперника, на що неаполітанці відповіли ударом головою Міліка, після якого воротар римлян перевів м’яч у стійку.

Забити ж жодній з команд не вдалося. Як підсумок, мінімальна звитяга команди Гаттузо.

• У півфіналі турніру "Наполі" зіграє з переможцем пари "Інтер" - "Фіорентина".
  • В інших матчах 1/4 фіналу "Ювентус" прийме "Рому", а "Мілан" зустрінеться з "Торіно".