Ефектний асист Малиновського допоміг "Генку" впевнено розібратися з суперником у чемпіонаті

Це вже його 12 результативний пас у сезоні.

Півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський відзначився результативною дією в матчі 5 туру "чемпіонського" раунду Про Ліги проти "Стандарта".

Вийшовши у стартовому складі, українець на 52 хвилині віддав вишукану розрізну передачу на Мбвану Самату, який без проблем переграв голкіпера господарів.

Зазначимо, що 25-річний півзахисник збірної України провів на полі 86 хвилин, а "Генк" здобув впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Після цього результату команда Руслана набрала 44 бали та продовжила впевнено очолювати турнірну таблицю внутрішньої першості. Відрив від другого місця, на якому розташовується "Брюгге", складає сім очок.

Що стосується Малиновського, то цього сезону на його рахунку 47 зустрічей у всіх турнірах, 15 забитих голів та 12 результативних передач. Зокрема, в "чемпіонському" раунді він забив три м'ячі та віддав один асист.

Раніше Малиновський уник тривалої дискваліфікації в чемпіонаті Бельгії.