Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-тренер "Динамо": розмовляв з лікарями і вони говорили, що Хачеріді і Гармаш - нездорові люди

На його думку, киянам потрібно позбутися цих виконавців.

Колишній тренер київського "Динамо" Йожеф Сабо прокоментував дії Дениса Гармаша та Євгена Хачеріді у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти італійського "Лаціо".

Як зазначив Сабо, киянам потрібно все ж позбутися цих гравців, адже це дуже сильно може порушити атмосферу у команді.

Не здивуюся, якщо в парі з Хачеріді на лавці виявиться Гармаш. Ви подивіться, що він витворяє. Мені шкода Хацкевича, адже йому важко. Він бореться то з Гармашем, то з Хачеріді. Не можна так підводити команду. Якщо Хачеріді хоче покинути київський клуб, то нехай йде. У "Динамо" є молоді футболісти, які його гідно замінять. Не такий він великий гравець, щоб втратити мотивацію. Не впевнений, що якщо Хачеріді перейде в інший клуб, то буде там основним гравцем. Я б на його місці тримався за "Динамо" і до кінця своєї кар'єри виступав за киян.

Давайте говорити відверто - це не перша і не остання червона картка Гармаша. А що, Хачеріді краще? Я розмовляв з лікарями і вони говорили, що Хачеріді і Гармаш - нездорові люди. Їх треба лікувати. Працюйте з ними вдень і вночі. А якщо не допоможе, тоді - до побачення. 

У мене не було таких футболістів. А якби вони були, то сказав би, щоб йшли в іншу команду. Немає сенсу виховувати, тим більше, коли людині стільки років. У тренерського штабу роботи дуже багато. Що, з ним панькатися будуть, чи як? У нього є дружина і дитина. Він доросла людина. Це все дивно і дуже неприємно. Гармаш повинен це розуміти, а якщо не розуміє, то його потрібно відпускати в інший клуб. Нехай йде. Хачеріді і Гармаша треба продати, якщо на них є попит", - зазначив Йожеф Сабо.

Нагадаємо, що "Динамо" та "Лаціо" не виявили сильнішого у першому поєдинку. Вже після гри Денис Гармаш отримав від арбітра червону картку за розмови.

Залиште свій коментар

Вибір редакції