Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексфутболіст "Динамо" Алієв назвав суму штрафу, яку платив за гульки

Олександр зізнався, що за ним стежили по клубах.

Його штрафних боялися навіть найсильніші воротарі. Та ім’я Олександра Алієва вже давно асоціюється не зі спортом, а з численними скандалами, йдеться у сюжеті ЖВЛ на 1+1.

За свою роботу талановитий і дуже перспективний футболіст отримував у київському "Динамо" чималі гроші! За одну гру він міг отримати:

"Не приховуватиму, це було 45 тисяч доларів", - зізнається Алієв.

Та не менше за футбол він любив порозважатися після ігор. На пару з другом Артемом Мілевським він заробив славу найбільш відомого київського тусівника.

Столичні клуби були раді такому гостю, а от президент "Динамо" Ігор Суркіс та головний тренер хапалися за голову. Доходило до того, що за спортсменом стежили, аби до дванадцятої ночі він повертався додому.

"Їздили і дивилися. І по клубах їздили. Де ми в клубі перебували. Я брав спеціально приїжджав о 23:59. Було таке протягом 5-6 днів. Я знаю, що була тут наружка під під'їздом. Я це все прекрасно знаю", - згадує ексдинамівець.

Гулянки спортсмену часто пробачали, бо він показував результат на матчах. Але за порушення дисципліни кілька разів він все ж платив величезні штрафи, один з яких озвучив Алієв: "Після 12 був 50 тисяч доларів штраф".

У вересні 2019 року Алієв знову вляпався у скандал – він нахамив поліцейському, за що потім перепросив.

Залиште свій коментар

Вибір редакції