Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексфутболіст "Шахтаря", якого обзивали "сєпаром", оголосив про завершення кар'єри

Останнім його клубом був "Олімпік".

Колишній футболіст донецького "Шахтаря" Олексій Гай оголосив про завершення кар'єри.

36-річний гравець, останнім клубом якого був "Олімпік", написав листа на своїй сторінці в Instagram, де й розповів про припинення виступів у великому футболі.

До самого звернення, Гай додав нарізку деяких голів зі своєї кар'єри та найпам'ятніші ігрові епізоди.

"Дорогі мої друзі, близькі, вболівальники! Як і в будь-якій справі є етап завершення. Ось і у мене настав момент завершення моєї професійної кар'єри гравця. Хочу висловити подяку всім тим, хто вчив, направляв, виховував, підтримував протягом цього цікавого шляху.

Особливі слова подяки моїм партнерам ми пройшли з вами чудовий шлях. Велика подяка самому футболу. Ця приголомшлива гра дала мені все. Футбол допоміг мені зустріти сім'ю, друзів, знайомих, і ту частину критиків які допомагали мені ставати сильнішими.

Окрема подяка всім тренерам з якими пощастило попрацювати, у кожного з яких я чогось вчився і зростав як спортсмен, як футболіст, як особистість. Я завжди був і буду відданий футболу. Грайте в футбол, любите футбол і отримуйте задоволення від гри. Побачимося на полях Європи!", - зазначив Гай.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогие мои друзья, близкие, болельщики! Как и в любом деле есть этап завершения. Вот и у меня настал момент завершения моей профессиональной карьеры игрока. Хочу выразить благодарность всем тем, кто учил, направлял, воспитывал, поддерживал на протяжении этого интересного пути. Особенные слова благодарности моим партнерам мы прошли с вами замечательный путь. Большая благодарность самому Футболу. Эта потрясающая игра дала мне все. Футбол помог мне встретить семью, друзей, знакомых, и ту часть критиков которые помогали мне становиться сильнее. Отдельная благодарность всем тренерам с которыми посчастливилось поработать, у каждого из которых я чему то учился и рос как спортсмен, как футболист, как личность. Я всегда был и буду предан футболу. Играйте в футбол, любите футбол и получайте удовольствие от игры. Увидимся на полях Европы!

Публикация от Alexey Gai (@alexeygai)

  • Гай покинув "Олімпік" наприкінці червня. Минулого сезону він провів за донецький клуб 22 матчі і забив 4 голи.
  • За "Шахтар" він грав протягом 13 років (від 2000 до 2013). Після того, як Гай залишив "гірників", він представляв одеський "Чорноморець", азербайджанську "Габалу" та російську "Кубань".
  • В активі півзахисника також 29 матчів і 1 гол за збірну України.

Додамо, що фанати "Олімпіка" після одного з матчів УПЛ освистали Гая та назвали його "сєпаром".

Залиште свій коментар

Вибір редакції