Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти: український футбол втратив "Дніпро"

Футбольні фахівці заявили, що на "Дніпро" покладали більше надій з приходом Хуанде Рамоса.

Українські футбольні експерти поділилися своїми враженнями від чемпіонату України після зіграних десяти турів Прем'єр-ліги.

Найбільшим розчаруванням експерти назвали дніпропетровський "Дніпро", на який покладалися великі надії. Адже багато хто сподівався, що він включиться у боротьбу за перші місця чемпіонату.

Але тепер фахівці вважають, що боротьба за чемпіонство так і залишиться між київським "Динамо" та донецьким "Шахтарем".

Володимир Веремєєв, заслужений тренер України

"Не на висоті "Дніпро" - про що говорити, якщо сам тренер вважає, що його команда може стати чемпіоном через три або навіть чотири роки. Рамос нарікає, що команді потрібні кваліфіковані гравці, але ж треба вміти об'єднати їх спільною ідеєю. Та й в тому, що дніпряни опустилися так низько, є і вина керівництва клубу яке спокійно відправляє додому українських хлопців, які вірою і правдою служили команді, а тренеру-іноземцю, який нещодавно прийшов виписує повний карт-бланш".

В'ячеслав Грозний, заслужений тренер України і Росії

"Чесно кажучи, був упевнений, що боротьбу за перші два місця поведуть чотири команди, але підвів "Дніпро". Ставлюся до цього філософськи - хто платить гроші, той і замовляє музику. Сумніваюся, що українському фахівцеві надали б чотирирічний карт-бланш, якби він працював десь у Європі".

Вадим Євтушенко, екс-помічник Олексія Михайличенка у збірній Україні

"Підбиваючи підсумки першої третини чемпіонату, можу сказати, що "на західному фронті без змін". Нових яскравих колективів, які радували б своєю грою, на жаль, поки не спостерігається.

Скажу навіть більше: ми втратили "Дніпро", який раніше постійно перебував у четвірці лідерів. Звичайно, ще рано про щось говорити, але сумніваюся, що дніпряни стануть боротися за щось серйозне - все ж відрив від лідерів занадто великий".

Йожеф Сабо, колишній тренер "Динамо" і збірної України

"Багато хто сподівався, що з приходом Рамоса в це протистояння вклиниться "Дніпро", але, як бачимо, цим прогнозам поки не призначено збутися.

Я не маю права давати поради керівництву, але очевидно, що куплені іспанцем футболісти так і не заграли. Зараз він запевняє, що колективу потрібні ще кілька людей. Ну, будуть у нього ці гравці, а що потім? Знову купувати? Особисто я впевнений, що Рамос просто обманює керівництво "Дніпра".

Серед приємних моментів нового чемпіонату варто виділити "Кривбас". Мені дуже імпонує робота Максимова - впевнений, що якщо цього тренера призначити наставником того ж "Дніпра" і надати йому умови Рамоса, він домігся б набагато більшого".

Читайте також:

"Дніпро" перервав безвиграшну серію у чемпіонаті України

Футболіста "Дніпра" звинуватили в побитті молодої дівчини

Гендиректор "Дніпра": Рамос не виправдовує наших сподівань

Рамос і Стеценко розповіли про ситуацію в "Дніпрі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції