Емоційні гойдалки Моурінью. Відео драматичної реакції Жозе у матчі "Тоттенхем" - "МанСіті" насмішило соцмережі

"Особливий" такий особливий.

У неділю, 2 лютого, "Тоттенхем Хотспур" переміг "Манчестер Сіті" (2:0) у матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Але у соцмережах обговорюють кумедну реакцію Жозе Моурінью.

На 40-й хвилині Уго Льоріс відбив пенальті у виконанні Ілкайя Гюндогана. Першим до м’яча встигнув Рахім Стерлінг, він прокинув м'яч вперед і впав нібито після контакту з воротарем "шпор".

Після перегляду VAR арбітр зафіксував, що фолу не було. Моурінью разом зі своїм асистентом Жоау Сакраменту раділи рішенню судді. Але потім Сакраменту згадав, що у Стерлінга вже була жовта картка і сказав про це Жозе. Той змінився в обличчі за секунду і кинувся до помічника арбітра.

Зазначимо, що Стерлінг отримав "гірчичник" на 13-й хвилині. Перед цим арбітр скористався VAR і не дав йому червону.

"Нам трохи пощастило в кількох ситуаціях, але з іншого боку, нам дуже, дуже не пощастило з тим, що VAR не визначив червону картку у Рахіма Стерлінга.

Це була очевидна червона картка, і гра була б зовсім іншою, якби ми мали чисельну перевагу протягом 75 хвилин", - сказав після гри Моурінью, якого цитує Goal

Після 25 турів АПЛ "Тотенхем" посідає 5-те місце у турнірній таблиці. "МанСіті" йде другим, відстаючи від "Ліверпуля" на 22 бали.