Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ескорт для футболістів. Журналісти розкрили, як відтягуються зірки Прем’єр-ліги

Дівчата розповіли про те, що більшість просить їх одягнути латекс та домінувати над ними.

Британський таблоїд Daily Star опублікував матеріал про те, як зіркові футболісти англійської Прем'єр-ліги користуються послугами ескорт-агентств.

Вхід на елітні секс-вечірки вважається вільним, але потенційний член закритого клубу повинен довести, що має на рахунку як мінімум 10 мільйонів фунтів стерлінгів, і щорічно платити внесок у розмірі 30 тисяч фунтів.

Дівчата ж розповіли про те, що більшість просить їх одягнути латекс та домінувати над ними.

"Відомі гравці, деякі з яких перебувають у шлюбі, регулярно беруть участь в секретних секс-вечірках - вони відбуваються в закритих резиденціях і на яхтах вартістю в кілька мільйонів доларів", - повідомило джерело видання.

Одна з ескортниць, 21-річна Анна, родом з Литви згадала про найдивнішу забаганку клієнта, коли її та ще двох дівчат замовили на яхту в Маямі.

"Футболіст хотів, щоб ми втрьох використовували його замість туалету. Не кожна дівчина виконує такі бажання, але це варто того з фінансової точки зору. До того ж у нас з ним не було сексу", - зізналася дівчина.

Окрім футболістів, послугами ескорт-агентства користуються політики, співаки, підприємці, адвокати.

"Серед моїх клієнтів є футболісти, яких я часто бачу на вечірках. Я зустрічалася з одним відомим гравцем, який любив чіпати мої ноги. Він заплатив за мій переліт на приватному літаку, оплатив мої покупки, помасажував мені ноги - і все.

Швидше за все, йому подобалося, що я грала в зарозумілу диву, хоча всі інші жінки його люблять. Мені іноді шкода футболістів, вони немов живуть в золотій клітці. Більшість клієнтів дуже обережні, тому що бояться, що інформація про них просочиться в пресу і люди будуть говорити про це", - розповіла інша дівчина, Ксенія.

VIP-ескортниця бере за годину 2 тисячі фунтів  або вимагає від потенційного "татуся" щомісячний бюджет в розмірі 30 тисяч фунтів.

Нагадаємо, колишній форвард ПСЖ та "Мілана" Жеремі Менез потрапив у скандал. Його фото із секс-вечірки опублікував мексиканський ЗМІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції