Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Естонський клуб розірвав контракт з російським футболістом через порушення ПДР

Місцева поліція його навіть вислала з країни.

Естонський клуб "Левадія" розірвав контракт з російським футболістом Євгеном Кабаєвим.

Причиною такого рішення команди з Таллінна є порушення правил дорожнього руху форварда.

Зазначимо, що в кінці липня Кабаєв перевищив швидкість більше, ніж на 40 км/год. Окрім того, він ще й не оплатив дорожні штрафи. Унаслідок цього, естонська поліція анулювала шенгенську візу гравця та навіть на один рік вислала його з країни.

Про розірвання контракту Кабаєва з "Левадією" повідомляє Err.

"Ми думали про те, аби оскаржити рішення Департаменту поліції і прикордонної охорони в суді, консультувалися з юристом, але швидко зрозуміли, що шансів на позитивний результат у нас немає. А коли стало зрозуміло, що шансів немає, то оголосили Кабаєву про розірвання контракту.

Ключовим фактором у цій історії стало не те, що Євген перевищив швидкість, а неоплачені попередні штрафи. Покарання він отримав суворе.

Для клубу ж це означає, що цілий рік Кабаєв не міг би за нас грати. Шкода, звичайно, що все так вийшло - "Левадія" пов'язувала з ним великі надії. Але поведінка гравця за межами поля позначилося як на ньому самому, так і на всій команді. Кабаєв зрозумів ситуацію. Зараз він шукає собі новий клуб", - сказав спортивний директор клубу Сергій Парейко.

  • Чинний контракт Кабаєва з талліннським колективом був розрахований до грудня 2020 року.
  • Він провів за "Левадію" лише два матчі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції