Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ф'юрі звинуватили у шахрайстві з боксерськими рукавичками, Тайсон у всьому "зізнався"

Ф'юрі звинуватили у шахрайстві з боксерськими рукавичками, Тайсон у всьому "зізнався"

Британець відповів на критику з боку команди Деонтея Вайлдера.

Брат американця Деонтея Вайлдера Марселлос звинуватив британського чемпіона Тайсона Ф'юрі у шахрайстві. Він вважає, що той вшив у рукавичку "важкий тупий предмет" у бою з Деонтеєм, завдяки чому і переміг у лютому 2020 року.

"Доведено лікарем, що у брата вм'ятина в голові через тупий важкий предмет, яку він отримав в останньому бою. Жодна рукавичка, жоден кулак не здатні на таке", - заявив Марселлос, якого цитує vringe.com.

Ф'юрі негайно відповів на звинувачення.

"Щойно прочитав замітку, в якій написано, що в мою рукавичку міг бути вшитий важкий тупий предмет. Так, це так. В рукавички реально вшиті два здоровенних тупих предмети, по 3 кг кожен (показує кулаки). І якщо таким предметом гарненько влучити у кумпол, то вийде те, що і вийшло з Деонтеєм..

Або ж ви реально підозрюєте в змові свого головного тренера Джея Діса і представників Атлетичної комісії, які перебували в роздягальні, спостерігали за тим, як мені надягали рукавички? Діс був там, він оглянув, як мої кулаки тейпували, він перевірив рукавичку до того, як мені її надягли. Так що все сказане вище  - лайно собаче. 

Вм'ятина в твоїй голові? Наступного разу я залишу вм'ятину на твоїй кар'єрі, завершу її достроково. Ти в курсі, що таке дві поспіль дострокові? Це називається "до побачення, більше ніколи не побачимося", - сказав Ф'юрі.

  • Вайлдер та Ф'юрі домовляються про третій бій. Він може відбутися у листопаді-грудні 2020 року.
     
  • Перший бій Вайлдер та Ф’юрі провели у грудні 2018 року, але визначити сильнішого не змогли. 
     
  • У лютому 2020 року Ф'юрі переміг Вайлдера технічним нокаутом у сьомому раунді та відібрав пояс WBC. Для "Бронзового бомбардувальника" поразка стала першою на професійному ринзі.
     
  • Після бою Вайлдер активував опцію чергового реваншу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції