Фанати найтитулованішого клубу Швейцарії зірвали матч і відібрали у гравців футболки

Уболівальники радикально борються з невдачами рідної команди.

Фанати швейцарського "Грасхоппера" атакували футболістів своєї команди під час матчу чемпіонату проти "Люцерна".

У другому таймі за рахунку 4:0 на користь суперника уболівальники гостей зібралися біля огорож, що відокремлюють поле від трибун, та почали погрожувати вибігти на поле.

Футболісти і представники клубу намагалися вгамувати бунтівників, а ті почали вимагати у гравців зняти футболки та шорти, тому що вони "не гідні носити форму клубу".

Через заворушення суддя змушений був зупинити гру і ухвалив рішення про її дострокове завершення після 16-хвилинного очікування.

Після того, як матч був офіційно перерваний, декілька футболістів "Грасхоппера" дійсно віддали футболки уболівальникам.

Дисциплінарна комісія швейцарської ліги тепер повинна буде ухвалити рішення щодо подальшої долі матчу.

Додамо, що "Грассхоппер" є найтитулованішим клубом в історії Швейцарії (27 чемпіонських титулів). У цьому сезоні клуб вперше за 70 років вилетів з елітного дивізіону.