Фанати "Райо Вальєкано" повинні вибачитися перед Зозулею – представник футболіста

Дата публікації
Перегляди
384
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фанати "Райо Вальєкано" повинні вибачитися перед Зозулею – представник футболіста

Фото: twitter.com/bukaneros92

Хосе Лоренцо вважає, що це може змінити ситуацію.

Представник Романа Зозулі Хосе Лоренцо переконаний, що ультрас "Райо Вальєкано" мають вибачитися перед гравцем "Бетіса".

"Ситуацію ще можна виправити. Гарантом в цій історії повинен виступити "Райо Вальєкано". Клуб повинен провести бесіду зі своїми фанатами, переконати їх в тому, що необхідно вибачитися перед Зозулею за наклеп, обман і помилкові звинувачення, які були висунуті проти футболіста. У такому випадку, можливо, ситуація зміниться", - сказав Лоренцо, якого цитує Marca.

З моменту скасування оренди футболіста в "Райо" минуло вже 12 днів, а він ще не може виходити на поле.

"Ми розраховуємо, що Зозулі можна буде виїхати в команду іншого чемпіонату, якщо дозволить ФІФА, але і це зробити буде дуже важко. Незважаючи на всю серйозність ситуації, ФІФА вкрай рідко робить такі винятки", - додав Лоренцо.

Нагадаємо, ультрас "Райо Вальєкано" називають Зозулю нацистом і не хочуть бачити у команді.

Роману дали два варіанта: грати за "Райо", який надасть охорону його сім'ї, або повернутися у "Бетіс" і тренуватися без ігрової практики 5 місяців – поки не завершиться строк оренди.

Тим часом юристи Зозулі звернулися до ФІФА з проханням надати можливість заявити гравця за третю команду у чемпіонаті, де ще відкрите трансферне вікно.

Наступна публікація