Фантастична гармата: Малиновський за 20 хвилин став найкращим гравцем матчу з "Ювентусом"

Гол українця допоміг "бергамаскам" здобути очко проти чинного чемпіона Італії.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський визнаний найкращим гравцем матчу 32-го туру Серії А проти "Ювентуса" (2:2).

Авторитетний портал WhoScored поставив українцю за поєдинок оцінку 7,7. Це вищий бал, ніж у зіркового форварда туринців Кріштіану Роналду (7,5), який відзначився дублем з пенальті.

Зазначимо, що Малиновський вийшов на заміну на 68-й хвилині, а на 80-й гарматним пострілом відправив м’яч у сітку воріт "Старої синьйори". Цей гол вивів "бергамасків" вперед у зустрічі, але Роналду врятував "Ювентус" від поразки, забивши з пенальті на 90-й хвилині.

У поєдинку з "бьянконері" Малиновський 21 раз торкнувся м'яча, зробив 10 точних передач (100%), завдав 3 удари по воротах (один у площину), зробив одне перехоплення, виграв 5 з 8 єдиноборств і двічі втратив м'яч.

У цьому сезоні українець провів за "Аталанту" 37 матчів у всіх турнірах, забив 7 голів і зробив 4 результативні передачі.

• "Ювентус" (76 очок) лідирує у турнірній таблиці Серії А.

• "Аталанта" (67) посідає третє місце, випереджаючи "Інтер" на 2 бали.

• Серія А рестартувала 20 червня після призупинення у березні у зв'язку з пандемією коронавірусу.