Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Федерація футболу пояснила ФІФА значення гасла "Слава Україні"

ФФУ висловила повну підтримку Віді та Вукоєвичу.

Федерація футболу України (ФФУ) підтримала Огнена Вукоєвича та Домагоя Віду, які записали відео зі словами "Слава Україні".

У релізі ФФУ зазначається, що організація направила звернення до ФІФА з відповідним поясненням щодо гасла "Слава Україні!".

Також звернення направлено до УЄФА з проханням підтримати позицію ФФУ у ФІФА.

"Гасло "Слава Україні!" є привітанням, вшануванням пам’яті загиблих, патріотичним символом незалежності, свободи та волелюбності українського народу, а також гаслом, яке часто використовується українськими вболівальниками для підбадьорювання своїх команд під час матчів.

Гасло не містить жодного негативного чи образливого змісту, як і інші подібні гасла, наприклад, "Слава Хорватії!" чи "Слава Франції!", - йдеться у заяві Федерації.

ффу листи_2

ффу листи_1

 

Нагадаємо, Домагой Віда разом із Огненом Вукоєвичем записали відео після перемоги Хорватії над Росією у 1/4 фіналу Чемпіонату світу. На відео Віда каже "Слава Україні!".

Після цього хорватський футбольний союз відсторонив Вукоєвича від роботи зі збірною, а ФІФА оштрафувала на 13 тисяч євро.  Віді ж було винесено попередження.

Тим часом Україна висловила готовність компенсувати штраф Вукоєвича та запропонувати роботу в ФФУ.

Вибір редакції