Федерації футболу України і Росії можуть оштрафувати за Об'єднаний турнір

Дата публікації
Федерації футболу України і Росії можуть оштрафувати за Об'єднаний турнір

ФФУ та РФС можуть поплатитися за Об'єднаний турнір штрафом / ffu.org.ua

Проведення турніру треба узгоджувати з УЄФА та ФІФА за два місяці, а не за два дні до турніру.

Федерації футболу України і Росії чекає штраф за проведення Об'єднаного турніру. Про це заявив керівник департаменту професійного футболу РФС Сергій Куликов.

За його словами, до турніру залишилося два дні, а в організації не знають, хто є організатором змагання, який регламент турніру та хто відповідає за безпеку.

"Всі ці питання треба узгоджувати з УЄФА і ФІФА, і заздалегідь ставити міжнародні організації до відома.

У факсі ФФУ з позначкою "терміново" міститься прохання поділитися інформацією - але ми цього зробити не можемо, інформації немає", - наголосив Куликов в інтерв'ю "Советскому спорту".

Він наголосив, що всю інформацію необхідно підтверджувати за два місяці, а не за два дні. Адже проводяться не товариські матчі, а міжнародний турнір за участю команд двох країн.

"Ці заходи повинні бути санкціоновані міжнародними футбольними інстанціями. Все доведеться робити в пожежному порядку, і як я розумію, і нас, і ФФУ чекають штрафні санкції - терміни порушено, а відповідей на ключові питання немає", - додав Куликов.

Нагадаємо, що турнір стартує 27 червня. У ньому візьмуть участь київське "Динамо", донецький "Шахтар", московський "Спартак" та пітерський "Зеніт".

Наступна публікація