Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фелпс: третє золото і світовий рекорд (відео)

Десять світових рекрдів вже встановлено у плаванні на Олімпійських іграх у Пекіні. Три перемоги сьогодні в активі американців.

Про перемоги Фелпса та світові рекорди у плаванні - у відеосюжеті ПРОСПОРТ

Майкл Фелпс завоював третю золоту медаль у Пекіні, встановивши новий світовий рекорд на дистанції 200 метрів вільним стилем - 1:42.96. Друге місце посів кореєць Парк Таеван, третє - американець Пітер Вандеркай.

На дистанції 100 метрів на спині золоту медаль завоювала Наталі Кофлін із США - 58,96, друга - Кірсті Ковентрі із Зімбабве, третя - американка Маргарет Хольцер.

У чоловіків на аналогічній дистанції тріумфував ще один американець  - Аарон Пірсол. І знову світовий рекорд! 52,54. На другому місці - Метт Гріверс (США). А ось бронзових медалей на цій дистанції дві - однаковий час показали росіянин Аркадій Вятчанін та австралієць Хейден Стокель.

Стометрівку брасом виграла австралійка Лейзел Джоунс з олімпійським рекордом - 1:05.17. "Срібло" дісталось Ребеккі Соні з США, "бронза" - австрійці Мірні Юкіч.

Сергій Адвена з результатом 1:56.64 посів 15-е місце у півфіналі на дистанції 200 метрів батерфляєм і не вийшов до фіналу.

ВідеоМайкл Фелпс штампує перемоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції