"Ференцварош" Реброва з двома українцями зазнав розгромної поразки в Лізі Європи

І це при тому, що вони весь другий тайм провели в більшості.

Угорський "Ференцварош" у рамках 2-го туру групової стадії Ліги Європи розгромно програв у рідних стінах болгарському "Лудогорцю" з рахунком 0:3.

Підопічні Сергія Реброва, який зі старту випустив двох українців Олександра Зубкова та Ігоря Харатіна, опинилися в ролі наздоганяючих вже за підсумками першої хвилини гри - Джоді Лукокі після передачі від Антона Недялкова відкрив рахунок у цій дуелі.

Другий м'яч влетів у ворота "Ференцвароша" за п'ять хвилин до кінця першої половини гри, його автором став колишній гравець луганської "Зорі" Рафаель Форстер. За три хвилини після цього "Лудогорець" залишився вдесятьох - друге попередження отримав Драгош Грігоре.

Здавалося б, після цього "Ференцварош" має заграти, але ні. На 64 хвилині Форстер оформив дубль та поставив крапку в цій дуелі. Що стосується Зубкова, то він провів на полі 80 хвилин. Харатін, тим часом, відіграв увесь поєдинок. Додамо, що на заміні в угорців залишився інший українець - Даніїл Ігнатенко.

• Після цієї поразки "Ференцварош" залишився з одним балом на третій позиції. "Лудогорець" вже набрав шість очок з шести.
  • У паралельному матчі цього квартету московський ЦСКА вдома поступився "Еспаньйолу" з рахунком 0:2.
  • Зустрічі 3-го туру Ліги Європи буду зіграні 24 жовтня.