"Ференцварош" Реброва з двома українцями здобув вольову перемогу в перенесеному матчі чемпіонату

Та продовжив очолювати турнірну таблицю.

"Ференцварош" українського тренера Сергія Реброва вдало вийшов з карантину.

Його колектив в рамках перенесеного 1-го туру Чемпіонату Угорщини здолав у рідних стінах "Дебрецен" із рахунком 2:1.

Зазначимо, що господарі першими пропустили в цій зустрічі - Адам Боді на 13 хвилині точним ударом вивів свою команду вперед.

Утім, ще в першій половині дуелі підопічні Реброва двічі відзначилися в сітці воріт суперника та здобули, таким чином, перемогу. На 22 та на 42 хвилинах півзахисник Давід Сігер оформив дубль, який дозволив "Ференцварошу" додати до своєї скарбнички чергові три бали.

За "Ференцварош" із перших хвилин вийшли двоє українців - Олександр Зубков та Ігор Харатін. Якщо перший відіграв 60 хвилин, то другий - провів на полі увесь матч. Обидва записали до свого пасиву по жовтій картці. Що стосується гостей, то за них також виступають українці - голкіпер Олександр Надь (провів увесь матч, прим.) та півзахисник Юрій Габовда (залишився в запасі).

• Про поновлення Чемпіонату Угорщини стало відомо 5-го травня.
  • Після цієї перемоги "Ференцварош" набрав 56 очок та продовжив очолювати турнірну таблицю внутрішньої першості. Більш того, команда Реброва ще й має один поєдинок у запасі. "Дебрецен", своєю чергою, залишився з 30 пунктами на восьмій сходинці.